Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiFaroe Dili Tercüme

Faroe adaları, Danimarka’ya bağlı bir ülkedir. Adalardan oluşan ülkenin en önemli özelliği ise, keçileridir. Bu nedenle, keçi ülkesi olarak da isimlendirilir. Resmi dili, Faroe ve Danca’dır. Ada topluluklarından oluşan ülke Danimarka’ya bağlı olmasına rağmen AB’ye üye değildir. Faroe dili resmi evrak, ticari muameleler, hukuki metinler ve farklı türdeki içeriklerin çevirisi kurumumuz tarafından profesyonel şekilde yapılabilir. 

Kurumsal çeviri hizmeti;

Kurumsal çeviri hizmetiyle iki alanda memnuniyet sağlanmaya çalışılır. Birincisi, hatasız çeviri hizmeti verilmesidir. Bunun gerçekleşmesi deneyimli ve tecrübeli tercüman ekibine bağlıdır. Ayrıca, iyi bir organizasyonun olması gerekir. Çevirisi yapılmak üzere alınan metnin türüne, hedef diline göre doğru bir tercümana devredilmelidir. Tercüman tercüme işlemini tamamladıktan sonra kendi kontrollerini yerine getirir. Ardından ise, ikinci kontrollerin gerçekleşmesi için editör masasına devreder. Editör masası tarafından orijinal metne bağlı kalınarak ikinci bir denetim gerçekleştirilir. Bu organizasyondan hatasız bir çeviri ortaya çıkar. 

Müşteri tarafından talep edilen hizmetlerde beklenilen en önemli şey, hızlılıktır. Bu tercüme için de geçerlidir. Acil bir tercümenin söz konusu olması halinde acil bir çözümün üretilmesi gerekir. Firmamız tarafından acil vasıflı metinlerin hızlı tercüme edilmesi sağlanır. Makul süre içerisinde gerçekleştirilen tercüme işlemlerinden memnun edici sonuçlar alınabilir. 

Resmi evrak ve benzer nitelikteki belgeler yeminli tercüme ekibi tarafından çevrilir. Bu çevirilerin gizliliği ve resmi dairedeki geçerliliği açısından elzemdir. Bir resmi evrakın notere kayıtlı yeminli tercüman tarafından çevirisinin yapılmaması halinde resmi makamlar tarafından kabul görmesi asla mümkün değildir. Bazı resmi kurumlar noter tasdik işleminin de yapılmasını arzu edebilir. Bu gibi işlemlerin hızlı şekilde yapılmasını sağlamak adına firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Tercüme fiyatları ne kadar?

Tercüme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kurumumuzu arayabilirsiniz. Firmamız, en uygun fiyatlar üzerinden tercüme hizmeti sunar. Çevrilecek metnin karakter sayısı, dili, hedef dil gibi değişkenler fiyatları doğrudan etkiler. Kaliteli ve uygun fiyata yaptırmak istediğiniz metnin bir kopyasını bizimle iletişime geçip attınız ve teklif bekleyiniz sizin için uygun olan teklif tarafımızca en kısa zaman da söylenecektir.

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul