Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiSimultane Çeviri - Simultane Tercüme

İş dünyasında ve organizasyonlarınızda en önemli günlerinizde yabancı konuklarınızla arada köprü kurmak için Simultane tercümanlara ihtiyacınız var. Basın toplantısı, şirket içi toplantı, düğün, spor etkinliği, konser, konferans, kısacası yabancı konuklarınıza anlık çeviriye ihtiyaç duyduğunuz her yerde simultane çeviri ve simultane tercümenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Peki simultane çeviri ne işe yarar? Farklı kültürlerden ve ülkelerden gelmiş konukların bulunduğu ve anlık tercüme gereken anlarda Simultane Tercüman, özel bir sistem yardımıyla konukların yaptığı konuşmaları anlık olarak tercüme edecektir. Bu genelde, ziyaretçilerin ve konukların taktığı özel kulaklıklar sayesinde devam eden bir iletişim ilişkisidir. Simultane Çeviri ve Simultane Tercüme gerek kalabalık ortamlarda gerekse bire bir ilişkilerinizi kurmanızda size yardımları dokunacaktır. Yabancı konuklarınız ile bire bir konuşmakta zorluk mu çekiyorsunuz simultane çeviri ile buna son veriyoruz.

Yeni ürününüzü tüm dünyaya tanıtmak için, ya da farklı ülkelerden gelmiş insanların bir arada olduğu organizasyonunuzda, iletişimi sağlamak size düşen bir görevdir. Simultane çeviri ve tercüme konusunda uzmanlaşmış çevirmenler sayesinde bu köprüyü oluşturabilirsiniz. 
Simultane  tercüman olmak için, özel eğitim ve sınavlara tabi tutulmak gerekiyor. Her tercüman bu sertifikayı alamadığı gibi Acil Tercüme olarak, ekibimizi kendi özel sınavlarımızdan geçirerek seçiyoruz. 

Simultane Çeviri ve Simultane Tercüme için tek gerekli olan standart bu sertifikalar ve sınavlar değildir. Organizasyonun aksamadan hızlıca devam edebilmesi için teknoloji standartlarının da yüksek olması lazım. Bunun için,  Basın mikseri, Katılımcı kulaklıklarıTercüman kabini (monitörlü – ISO 4043 Standardına uygun), Yaka mikrofonu, El telsizi Simültane sistem (mono ve çok kanallı), Delege mikrofonu, Kürsü mikrofonundan oluşan özel bir sistem kurulması gerekiyor. Bu hizmetlerinde İngilizce, Almanca, Rusça, Bulgarca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca başta olmak üzere dünya çapındaki tüm diller üzerinden hizmet veriyoruz. 

Simultane Çeviri ve  Simultane Tercüme hizmeti aldıktan sonra mekan içerisinde, tercümanın rahatça özel bir telsiz sayesinde sadece konuşan kişiyi dinleyebileceği, notlarını alabileceği ve çeviriyi başkta bir mikrafon yardımıyla kulaklık kullanan konuklara sunabileceği özel bir oda gereklidir. Tüm bu sistem doğrultusunda organizasyonun eksiksiz devam edeceği bir çeviri ağı kurulabilir. Simultane Çeviri ve  Simultane Tercüme  konusunda, kritik önem taşıyan cümleleri en hızlı ve doğru şekilde çevirecek uzmanlarla çalışmanız gerekiyor. Tüm organizasyonunuzun kaderi bir kaç yanlış çeviriyle değişebilir. 
 

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul