Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiBeyaz Rusça Tercüme

Beyaz Rusça, diğer ismiyle Belarusça olarak biliniyor. Rusya ile Belarus’un resmi dilidir. Slav dil ailesinden olan Beyaz Rusça’nın kendisine has bir alfabe yapısı vardır. Rusça’dan birçok kelime alan Beyaz Rusça, Ukrayna’nın bir kısmında da konuşulan dildir. Ülkemizin Avrupa ve Rusya ile ilişkilerinin gelişmesine bağlı olarak Beyaz Rusça gibi dillere olan çeviri ihtiyacı da artıyor.  Bu hizmetin kurumsal ajanslar tarafından profesyonel olarak karşılanmasını sağlayabilirsiniz. 

Hangi metinler çevriliyor?

Her tür metnin çevirisi için profesyonel ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. Resmi evrak gibi belgelerin resmi kurumlar tarafından kabul edilmesi için yeminli tercüman bürolarından hizmet almalısınız. Pasaport, kimlik ve evlik cüzdanı gibi resmi evrakların çevirisinin ardından yeminli tercüman parafına ihtiyaç duyulabiliyor. Bu paraf olmadan noter tasdikname almak mümkün değildir. Yeminli tercümanlar, noterde kaydı bulunan ve dil becerilerini ispat etmiş kişileri ifade ediyor. 

Beyaz Rusça çevirisi yapacak kurumun uzman çevirmen istihdam etmesi gerekiyor. Dilin alfabe yapısını, gramerini ve diğer detaylarını bilen bir kişi tarafından yüzde yüz doğru çeviri hizmeti verilmesi mümkündür. Ancak bu hususlarda eksik olan kişiler tarafından doğru bir çeviri hizmeti verilemez. Rusça, zengin ve edebi bakımdan ağırlığı olan bir dildir. Dolayısıyla, çeviri yapacak uzmanın dile olan hakimiyetinin çok iyi olması lazımdır. 

Özellikle tıbbi, ticari ve hukuki nitelik taşıyan metinlerin doğruluk ölçüleri çok daha önemlidir. Bu metinlerdeki herhangi bir yanlışın büyük mağduriyetler yaratması mümkündür. Bu tip bir durumla muhatap kalmamak adına doğru ajanslarla çalışmak lazımdır. Profesyonel çeviri ajansları, çevirmen sürecinden sonra metnin ikinci kez kontrol edilmesini sağlayacak modelle hizmet sunar. Bu hizmetin sunulmadığı ajanslar da yani ikinci kez kontrol etmeyen ajanslarda yüzde yüz doğru çözüm sunması uzak bir ihtimaldir. 

Ajansımız, müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet modeline sahiptir. Hem hızlı hem de doğru çeviri hizmetini hakim kılacak çözümler üretiyor. İhtiyaçlara göre kendisini yenileyen, ekibini büyüten ajansımız, Beyaz Rusça çevirisi için tercüman ve editör birlikteliğine önem veriyor. Metinlerin en doğru şekilde çevirisi için bizimle irtibat kurun!

Tags: Beyaz Rusça Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul