Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiEndülüsce Tercüme

Endülüs, İspanya’da bir bölgedir. Bölgenin dili ise, Endülüsce’dir. Yaklaşık olarak 6 milyondan fazla insan tarafından konuşuluyor. Oldukça eski bir dildir ve İspanyolca’dan farklıdır. Ancak iki dil arasında bir bağ oluşmuştur ve bazı kelimeler ortaktır. Birçok evrak ve metin için Endülüsce tercüme hizmeti verilebilir. Profesyonel çeviri bürolarında Endülüsce’ye vakıf tercümanlar yer alıyor. Bu tercümanlar tarafından metinler hedef dile çevriliyor. Küçük bir bölgede olsa Endüslüce tercüme hizmeti size ticari ilişkileriniz konusunda yardımcı olabilir. Ticari alan da iş yapabilmek için bu tercümeyi güzel bir tercümana çevirtmek gerekiyor. 

Tercüme işlemi nasıl gerçekleşiyor?

Tercüme işleminin memnuniyet verici olabilmesi için doğruluk hususuna dikkat edilmelidir. Hızlı ve doğru yapılan tercüme işlemleri, müşteri memnuniyetinin sağlanması mümkün kılabilir. Bu bakımdan, iyi bir çalışma modelinin belirlenmesi lazımdır. Öncelikle, çeviri yapılacak metnin diline hakim tercümanın atanması gerekiyor. Bu tercüman, çevirisini yapacak olduğu metnin türü hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Böylece daha sağlıklı bir tercüme işlemi söz konusu olabilir. 

Doğru işe doğru atama yapıldıktan sonra ise, çevirisi yapılan metnin kontrol edilmesi lazımdır. Bu ise, editör masası tarafından yapılacak bir işlemdir. Mütercimin işini tamamlamasından sonra, kontrol için editörler titiz bir çalışma yapmalıdır. İki aşamalı sürecin tamamlanması halinde metin müşteriye teslim edilebilir. Bu şekilde işleyen Endülüsce tercüme hizmeti başarılı olabilir. 

Resmi evrak çevirisi için de yeminli tercümanlara başvurulması lazımdır. Bu tercümanlar, notere kayıtlı ve dil yetenekleri kanıtlanmış kişilerdir. Profesyonel çeviri bürolarında istihdam edilen yeminli tercümanlar tarafından yapılan resmi evrak tercümesi, resmi daireler tarafından kabul edilebilir. Yeminli çevirmen parafı bulunmayan resmi evrakların çevirileri, kurumlar tarafından reddedilebilir. Ayrıca, noter tasdiki için de yeminli tercüman imza ve mührüne ihtiyaç vardır. 

Endülüsce tercüme fiyatları 

Tercüme fiyatını doğrudan etkileyici unsur, metindeki karakter sayısıdır. Oldukça uzun bir metin için ücret ve süre teklifi farklılık arz edebilir. Resmi evrak gibi kısa metinler için standart ücret uygulaması vardır. Bu tür evraklar için ihtiyaç duyulan yeminli tercüman kaşeleri de fiyata tabidir. Doğru ve profesyonel bir tercüme hizmeti almak için profesyonel büroları tercih ediniz!

Tags: Endülüsce Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul