Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiGöktürkçe Tercüme

Türklerin ilkyazı dilleri arasındaki Göktürkçe, kitabe ve yazıtlarla günümüze denk ulaşmıştır. Göktürkler ve Uygurlar tarafından kullanılan dilin daha sonra Avrupa içlerine kadar yayıldığı tarihi bir hakikattir. 38 harften oluşan Göktürkçe, sağdan sola yazılan diller arasındadır. Bugün Orta Asya’daki Türklerin bir kısmı tarafından kullanılmaya ve öğrenilmeye devam edilen dilin önemi tarihi vesikalardan ileri gelmektedir. Göktürkçe tercüme taleplerini karşılamak için Göktürkçe uzmanları bulunan çeviri bürolarına başvurabilirsiniz.

Kaliteli tercüme çalışması 

Tercüme hizmetleri titizlik gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle, uzman kişilerce yapılmalıdır ve bir standardının olması gerekiyor. Kalite standartlarını yüksek tutan kurumlar tarafından müşteri memnuniyetini çekici tercüme hizmetlerine imza atılıyor. Tercüme standartlarından en önemlisi, hızlı ve doğru bir çeviridir. Doğru bir çeviri sunabilmek için tek aşamalı kontrol sistemi yeterli olmaz. Mütercimin kendi kontrolünden sonra editörler tarafından yapılan kontroller de gerekiyor ve bu sayede insanın gözünden kaçan hataları editör tarafından düzeltiliyor müşteriye doğru bir şekil de sunulmasını sağlıyor.

Göktürkçe tercüme ve diğer diller için gerçekleştirilen tercüme süreçlerinde iki kademeli sistem vardır. Çevirisi yapılacak metine uygun tercüman ataması yapılıyor. Tercüman kendi üzerine düşeni en iyi şekilde yaparak, editör masasının kontrol etmesi için metini gönderiyor. Editör masasında yapılan kontrolden sonra ise, teslimat gerçekleşiyor. Bu şekildeki sistemden hatasız çevirilerin çıkması mümkündür. Ayrıca bu süreç, makul süreler içerisinde işliyor ve müşteri asla bekletilmiyor.  

Tercümenin doğru yapılması gereklidir. Aksi halde, bazı problemler söz konusu olabilir. Bu problemden çeviri bürosu da sorumludur. Ancak kalitesiz bir büronun sorumluluk alması söz konusu olmaz. Bu da, işlerinizi zora sokabilir. Bu tip durumlarla muhatap olmamak adına yapmanız gereken doğru çeviri ofisiyle çalışmaktır. Göktürkçe tercüme hizmeti gibi zor dillerde uzmanlık çok önemlidir. Uzmanlığı bulunmayan kişilerin çözüm sunabilmesi mümkün değildir. 

Göktürkçe tercüme ücretleri 

Tercüme ücretlerini değişik faktörler etkiliyor. Metindeki karakter sayısı fiyatı etkileyen önemli bir unsurdur. Dilin içeriği ve yapısı da fiyatı etkiliyor. Talep edilen ek hizmetlerin çeviri fiyatına dahil edilebilir. Müşterilerin ihtiyacına göre fiyat teklifi belirleniyor. Kaliteli çözümler için uygun bir fiyat tespit edilerek, müşteri memnuniyeti sağlanıyor.

Tags: Göktürkçe Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul