Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiHintçe Tercüme

Hintçe, Hindistan’da konuşulan bir dildir. Bu ülkenin Kuzey, Batı ve merkezi bölgelerinde tercih edilen ve yaygın şekilde konuşulan dillerdendir. Pakistan’daki Urducu diline çok benzeyen Hintçe, en eski ve kök diller arasında yer alıyor. Milyonlarca kişi tarafından konuşulan dilin Hindistan’ın gelişmesiyle daha fazla yaygınlık kazandığını ifade etmek mümkündür. Hintçe tercüme çözümleri için profesyonel çeviri bürolarından destek alabilirsiniz. Hintçe çeviri size ticari ilişkilerde yarar sağlayabilir.

Ne tür çeviri çözümleri sunuluyor?

Hindistan, teknolojinin ve yazılımın önemli merkezlerinden biri olmaya başladı. Bu nedenle, Hintçe çeviri ve tercüme talepleri arasında teknolojik aletlerin kullanım kılavuzları önemli bir yer tutuyor. Bununla beraber, global ekonomideki pozisyonunu her geçen gün daha da belirgin kılan ülkeyle girişilen ticari ilişkilere dair muamele ve sözleşmelere yönelik çeviri çözümleri de sunuluyor. Tıbbi, ticari, hukuki veya diğer türdeki çeviri talepleri profesyonel mütercimler tarafından hızlı bir şekilde çözülüyor. 

Buradaki hızlılık, makul bir süreyi ifade ediyor. Metnin türü ve hacmine göre makul bir teslimat süresi belirleniyor. Önemli olan, makul sürede teslimat ve çevirinin yüzde yüz doğru bir şekilde yapılmasıdır. Kendisine has bir yapısı olan Hintçe için profesyonel anlamda dile hakim mütercimler çözüm sunuyor. Gerek Hint filmleri, gerekse hikayeleri için başarılı çeviri çözümleri sunuluyor. 

Hintçe tercüme talepleri arasında resmi evrak çevirileri de yer alıyor. Bu tür evrakların doğru bir şekilde hedef dile aktarımı çok önemlidir. Bunun için dile hakim biri tarafından gerekli çeviri işleminin yapılması lazımdır. Diğer önemli husus ise, resmi evrak çevirisinin ilgili kurum tarafından kabulü için yeminli tercüman parafına ihtiyaç vardır. İmza ve kaşenin alınabilmesi için yeminli tercüman bürosu tarafından çeviri işlemi yerine getirilmelidir bu işlemden sonra ise yeminli tercümenin kayıtlı olduğu noterden onay alınmalısı sağlıklı olucaktır.

Hintçe tercüme fiyatları ne kadar?

Tercüme fiyatları yüksek değildir. Çevirisi talep edilen metinin karakter sayısına göre değişik fiyatlar söz konusu olabilir. Resmi evrak gibi metinler için sabit fiyatlar uygulanabilir. Ek hizmet talepleri de fiyatların değişmesine neden olabilir. Yapılması gereken fiyat odaklı bir tercih değildir. Kurumun kalitesine odaklanmak lazımdır. Profesyonel ajanslardan hizmet almak, doğru bir çeviri hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Tags: Hintçe Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul