Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiKatalanca Tercüme

İspanya’nın özerk bölgesi olan Katalan’da konuşulan anadil Katalanca’dır. İspanya’nın en ünlü kentlerinde sıkça kullanılan dil, İspanyolca’dan farklıdır. Dilin yoğun bir şekilde konuşulduğu tek yer, İspanya’dır. Bu bölge dışında göçmen olarak başka yerlere yerleşen Katalanlar tarafından konuşulduğu sınırlı bölgeler vardır. Katalanca tercüme hizmetini profesyonel ajanslardan talep edebilirsiniz. 

Doğru çeviri hizmeti nasıl veriliyor?

Elinizdeki metinin sizin için önemi büyüktür. Bu nedenle, doğru bir şekilde hedef dile aktarımı konusunda oldukça hassas olabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken yollar var. Profesyonel ajanslardan destek almak veya herhangi bir ajans tecrübesi bulunmayan kişilerden çözüm talep etmektir. Birinci yol, daha güvenlidir. Çünkü profesyonel ajanslar, deneyimli mütercimlere sahiptir. Bu mütercimler, noter bürolarına kayıtlıdır ve dil becerileri kanıtlanmıştır. Böyle bir tecrübesi ve kaydı bulunmayan kişi tarafından sunulacak hizmet ise, güvenilir olmayabilir. 

Katalanca tercüme hizmeti için iki aşamalı kontrol sistemi vardır. Bu sistem, tüm hizmetler için de geçerlidir. Öncelikle deneyimli mütercim ataması yapılıyor. Mütercim çeviriyi yapıyor, kendi kontrollerini tamamladıktan sonra çeviri metnini editör masasına gönderiyor. Buradaki kontrollerden sonra metin müşteriye teslim ediliyor. İki aşamalı kontrol sistemi, hatasız bir şekilde çevirinin en önemli nedenidir. Böyle bir çözüm modelinin ajans deneyimi olmayan kişiler tarafından sağlanması mümkün değildir. 

Resmi evraklar, herkes tarafından tercüme edilemez. Bunun gibi önemi evrakların da yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesine dikkat edilmelidir. Yeminli tercüman imza ve kaşesine ihtiyaç duyulan bu tür çevirileri sağlayacak kanal, profesyonel ajanslardır. Resmi kurumla sunulacak bir belge üzerinden paraf ve noter tasdiki olmalıdır. Tüm bunları alabilmek için yeminli tercüman tarafından sağlanılan çeviri hizmeti gerekiyor. 

Katalanca tercüme fiyatı hakkında bilgi verir misiniz?

Tercüme fiyatları ajanstan ajansa farklılık arz edebilir. Bu farklılık arasında büyük bir uçurum söz konusu değildir. Fiyatlar, piyasayla dengeli bir şekilde müşteriye yansıtır. Metnin karakter sayısına göre fiyatlar değişebilir. Bu nedenle, sabit bir ücretten söz edebilmek mümkün değildir metninizin bir kopyasını tercümeyi yapacak tercümana atınız ve teklif isteyiniz. Resmi evrak gibi belgeler için belirlenen sabit ücretler vardır.

Tags: Katalanca Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul