Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiKürtçe Tercüme

Kürtçe tercüme, adından da anlaşılabildiği gibi Kürtçe dilinde farklı bir dile ya da farklı bir dilden Kürtçeye yapılan tercümeleri ifade etmektedir. Kürtçe ya da Kürt dilleri, Hint-Avrupa dil ailesine bağlı olan Hint-İran dillerinin Kuzeybatı İran koluna ait dillerdir. Türkiye’nin güneydoğu ve doğu bölgelerinde, Suriye’nin kuzeyinde, Irak’ın kuzeyinde kuzeydoğusunda, İran’ın batısında yaşayan bireyler tarafından kullanılan Kürtçe, sayı olarak milyonlarda kişi tarafından yoğun bir şekilde kullanılabilmektedir. Orta Doğu’da Arapça, Türkçe ve Farsçadan sonra en çok konuşulan dördüncü dilin ise Kürtçe olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra özellikle ülkemizde Kürtçe’nin pek çok kişi tarafından kullanılması Kürtçe tercümeye olan ilginin de artmasını sağlamaktadır. Peki, Kürtçe tercümenin kullanıldığı alanları nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim. 

Kürtçe Tercümenin Kullanım Alanları

Kürtçe tercümenin birbirinden farklı pek çok alanda rahatlıkla kullanılabileceği ifade edebiliriz. Bu doğrultuda Kürtçe sözlü tercüme, Kürtçe yazılı tercüme, Kürtçe yeminli tercüme, Kürtçe noter onaylı tercüme gibi Kürtçe tercüme türlerinden faydalanabilmek mümkündür. 

Kürtçe sözlü tercüme; konferans, röportaj, seminer gibi alanlarda ihtiyaç duyulan tercüme hizmetlerini ifade etmektedir. Söz konusu hizmetten herkes rahatlıkla faydalanabilmektedir.

Kürtçe yazılı tercüme; yazılı evrakların Kürtçe’den farklı bir dile ya da farklı bir dilden Kürtçe’ye çevrilmesini ifade eden bir hizmettir. 

Kürtçe noter onaylı tercüme; resmi ve önemli evrakların noter huzurunda onaylanacak şekilde sunulan tercüme hizmetidir. 

Kürtçe yeminli tercüme; tıpkı noter onaylı tercüme hizmetindeki resmi evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevrilmesini ifade etmektedir. 

Kürtçe tercüme hizmeti kapsamında kişiler yukarıdaki tüm hizmetlerden faydalanabilmektedir. 

Kürtçe Tercüme de En Kaliteli Hizmet

Kürtçe tercüme konusunda gerekli bilgileri vermeye çalıştık. Kürtçe tercüme hizmeti türlerinden bahsettik. Bu doğrultuda pek çok kişinin çeşitli nedenlerden dolayı Kürtçe tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunu ifade edebilmek mümkündür. Ancak Kürtçe tercüme konusunda bilgili ve uzman kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Firmamızda söz konusu hizmetlerden bir tanesidir. Eğer sizin de Kürtçe tercüme hizmetine ihtiyacınız varsa en kaliteli ve en profesyonel şekilde hizmet sunan firmamız ile iletişime geçerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Tags: Kürtçe Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul