Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiMoğolca Tercüme

Moğolca tercüme hakkında bilgi vermeden önce gelin isterseniz hep birlikte Moğolca dilini tanıyalım. Moğolca dili Moğolistan’ın resmi dilidir. Asya kıtasında konuşulan bu dil Ural-Altay dil ailesine bağlı olan bir dildir. Köken açısından Türkçe ile aynı kökene sahiptir. Bu nedenle ise Türkçe ile özellik bakımından bir takım benzerlikler göstermektedir. Moğolca’yı şuan dünya da 5,7 milyon insan konuşmaktadır. Aynı zaman da bu dil alfabe bakımından Kiril’ e bağlı olduğu için anlaşılması zor bir dil olarak görülmektedir. Bu doğrultu da eski tozlu sözlükleri karıştırarak tercümelerinizi yapmak yerine bizler ile çalışıp titiz ve özenle çalışarak sizin işlerinizi de yapabilir, işinizi tam vaktinde alabilirsiniz.

Profesyonel Bir Şekilde Moğolca Tercümeye Sahip Olabilirsiniz

Bizler sizlerin vermiş olduğu içleri profesyonel ve akademik kariyerlerini tamamlamış olan ekip arkadaşlarımız ile birlikte yapmaktayız. Size tercümeniz konusun da her türlü yardımda bulunabilecek ve ne istediğinizi tam olarak anlayacak şekilde yapmaktayız. Vermiş olduğunuz işleri vaktinden daha geç bir şekilde teslim etmeyip aksine hızlı bir şekilde teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz. Bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultu da adımlarımızı buna dikkat ederek atmakta işlerinizi ise özenli bir şekilde tercüme etmekteyiz. Çalışma arkadaşlarımızın deneyimli olması ve Moğolca dili hakkında birçok bilgi birikime sahip olmasıyla birlikte tercümelerinizin kusursuz bir şekilde tercüme edileceğinden kuşkunuz olmasın.

Moğolca Tercüme Fiyatları Nasıldır?

Moğolca tercüme fiyatları bakımından buradan bilgi vermemiz pek doğru olmayacaktır. Verdiğiniz için niteliği doğrultusunda fiyat aralığı değişmektedir. Aynı zaman da metin içerisinde bulunan sözcük sayısının da tercüme konusunda yani fiyat konusun da etkili olacaktır. Profesyonellerle çalışıp iyi bir sonuç alacağınız bu tercüme işlemin de sizleri fiyat konusunda da mutlu edeceğimizi ve bu işin aslında ekonomik olacağından emin olabilirsiniz. Çünkü bizlere teslim edeceğiniz bütün işleriniz ve metinleriniz büyük bir özenle ve titizlik ile hazırlanıp tam vaktinde sizin elinize geçecektir. Fiyat bilgisi, metin türünüz ve diğer soracağınız tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tags: Moğolca Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul