Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiSırpça Tercüme

Sırpça tercüme son dönemde insanların en çok tercih ettiği çevirmenlik seçeneklerinden bir tanesi olmuştur.

Sırpça; Slav dil ailesine mensup ve genellikle Sırplar tarafından kullanılan bir dildir. Günümüzde Bosna-Hersek, Sırbistan ve Karadağ’da resmi dil olan Sırpça dünyada 10 milyon insan tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Hem resmi dil olması hem de büyük bir insan topluluğu tarafından aktif bir şekilde kullanılması Sırpça tercüme konusundaki talebin yoğunluğunu gösterir. İnsanların hem resmi işlerde hem de özel işlerinde Sırpça tercüme ihtiyacı duyması bu anlamda bir sektörün oluşmasına da zemin hazırlamıştır.

Sırpça çeviri ile alakalı ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri kaliteli bir şekilde karşılamak ve hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için tercüme büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Sırpça Tercüme Hizmetleri

Sırpça çevirmenlik hizmetleri kapsam açısından oldukça geniş bir hizmetler bütünüdür. Hemen her dilde olduğu gibi Sırpça’da da hem yazılı hem de sözlü tercüme geniş bir şekilde talep görür. Peki, söz konusu tercüme hizmetlerini detaylı bir şekilde açıklamak gerekirse tercüme büromuzun Sırpça’da sunduğu hizmetler nelerdir?

Yeminli Tercüme: Resmi evrakların çevirisi için en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesi olan yeminli tercüme resmi olarak yeminli tercüman olma sıfatı kazanmış kimselerce gerçekleştirilen çeviri hizmetidir. Bu çeviri hizmetinde hatalardan kaynaklı bütün sorumluluklar tercümana aittir.

Sözlü Tercüme: Simültane ve ardıl olarak 2 çeşidi bulunan sözlü tercüme; iş görüşmeleri, konferans, sempozyum ve basın toplantısı gibi organizasyonlarda ihtiyaç duyulan çeviri çeşididir. Konuşmacının sözlerini kısa sürede çevirme işlemini kapsayan bu hizmet yeminli tercümeye göre bir nebze zordur.

Noter Onaylı Tercüme: Yeminli tercüme gibi yazılı olarak gerçekleştirilen ancak bir noter onayıyla resmi olma özelliği güçlendirilen bu çeviri çeşidinde noter onayına ekstra ödeme yapma dışında bir farklılık yoktur.

Sırpça Tercüme’da Kalite!

Sırpça tercümelerinizle ilgili alacağınız hizmetten memnun kalmak için tek yapmanız gereken tercüme büromuzla iletişime geçmek! Tercüme konusunda uzmanlaşmış çevirmenlerimiz kısa sürede iş teslimi gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Üstelik hatasız iş teslimi anlayışı ile karşılaşabileceğiniz sorunlar ortadan kaldırılır.

Tags: Sırpça Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul