Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiSlovakça Tercüme

Slovakça tercüme; Slav dilleri ailesinden olan Slovakça ile ilgili hem yazılı hem de sözlü hizmet almak isteyen bireylerin talep ettiği hizmetlerin başında gelir. 

Slovakça; Slovakya başta olmak üzere Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde resmi olarak kullanılan bir dildir. Çekçe’ye olan yakınlığı nedeni ile bu ülkede yoğun bir şekilde kullanılan Slovakça; yaklaşık 5,5 milyon insan tarafından aktif bir şekilde kullanılır. Slovakça’nın Slovakya’da resmi olarak kullanılması resmi işlemlerde ve özel işlemlerde Slovakça tercüme noktasında talebin ciddi düzeylerde olmasına zemin hazırlamıştır. Siz de Slovakça tercüme ile ilgili alacağınız hizmetlerle ilgili tercüme büromuzla iletişime geçebilirsiniz. 

Slovakça Tercüme Hizmetleri

Slovakça tercüme hizmetlerine olan ihtiyaç bu dilin bir resmi dil olmasından dolayı daha çok resmi özelliği bulunan yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme noktasında yoğunlaşmıştır. Ancak sözlü tercümeye de zaman zaman ihtiyaç duyulduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu anlamda tercüme büromuzla iletişime geçerek alacağınız hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Yeminli Tercüme: Slovakça’nın Slovakya ve Çek Cumhuriyeti’nin bir bölümünde aktif olarak kullanıldığından söz etmiştik. Bu dilin resmi özellikleri ve insanların Slovakya ile doğrudan etkileşim içinde olması yeminli tercümeye olan talebi ciddi noktalara taşımıştır. Tercüme büromuz bu talebi karşılama noktasında en başarılı hizmetleri sizlere sunar.

Sözlü Tercüme: Yazılı tercüme çeşidinden farklı olan ve konuşma becerilerinin ciddi düzeyde olması zorunluluğunu gerektiren sözlü tercüme ardıl ve anlık olmak üzere 2 çeşittir. Birbirine göre farklı zorlukları olan bu tercüme çeşidinden dilediğiniz birini tercüme büromuzdan alabilirsiniz.

Slovakça Tercüme’de Bizi Tercih Edin!


Slovakça çeviri konusunda aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızı en başarılı şekilde karşılamayı hedefleyen tercüme büromuz yetenekli ve profesyonel tercümanları ile sizlere hizmet sunmayı hedefler. Müşteri memnuniyeti anlayışını temel ilkesi kabul eden çevirmenlik büromuz sıfır hata anlayışı sayesinde şu ana kadar hizmet sunduğu her müşterinin %100 memnun olmasını sağlamıştır. Üstelik belge gizliliği konusunda da maksimum hassasiyet gösteren tercüme büromuz kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerce ele geçirilmemesi adına her türlü önlemi alıyoruz. Slovakça çeviri konusunda hizmet almak ve avantajlarımızdan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tags: Slovakça Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul