Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiSlovence Tercüme

Slovence tercüme hizmetlerimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz çevirileri özenli ve kaliteli bir şekilde teslim almak ister misiniz?

Slovence; Hint-Avrupa dil familyasının Güney Slav grubuna ait bir dildir. Slovenya’da resmi bir dil olan Slovence dünyada yaklaşık 2,5 milyon birey tarafından aktif bir şekilde kullanılır. Slovenya dışında Avusturya, Macaristan ve İtalya’da da konuşulan Slovence Avrupa’daki önemli dillerden bir tanesi olma özelliği taşır. Alfabe olarak Sloven alfabesinin kullanıldığı Slovencede Türkçeye yakın kullanım ve ifadeler yer alır. Dünyada konuşan kişi sayısının bir nebze düşük olması bu dili zor diller arasına soksa da insanların Slovence tercüme konusundaki taleplerinin çok fazla olduğunu vurgulamak gerekir. İnsanların gerek resmi gerekse de özel işlemlerinde kullandığı Slovence çeviri ile ilgili bütün taleplerinizi tercüme büromuzla iletişime geçerek halledebileceğinizi biliyor muydunuz?

Slovence Tercüme Hizmetleri

Slovence dilinde tercüme hizmeti almak istediğinizde hem yazılı hem de sözlü seçenekleriniz olduğunu bilmeniz gerekir. Yazılı tercümede daha çok yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme talep görse de bunların yanı sıra ticari, finansal, tıbbi, teknik, edebi ve web sitesi çevirinden faydalanabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızın sunduğu bu hizmetler ile hem kurumsal bir kimlik yaratabilir hem de çalışmalarınızda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. 

Yazılı tercümenin yanında alabileceğiniz sözlü tercümede sunulan hizmet adından da anlaşılabileceği üzere sözlü olarak gerçekleşir. Bir sempozyum, basın toplantısı veya iş görüşmesinde ihtiyaç duyulan çevirmenlik hizmeti ister anlık ister ardıl olarak sunulabilir. Talebe göre  gerçekleşen bu hizmette tercümanlarımızın konuşma kabiliyetlerinin iyi derecede olması sunduğumuz hizmetin kalitesini ön plana çıkarır. İhtiyacınız olan hizmetlerden bir tanesini seçerek hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Slovence Tercümede Aranan Kalite

Slovence tercümede aradığınız her türlü hizmeti tek bir yerden alabileceğiniz tercüme büromuz müşteri odaklı anlayışı ile sizi memnun etmeyi hedefler.  Özgeçmişi ile kendini kanıtlamış yetenekli tercümanlarımız aldığınız hizmetten memnun olmanız için her türlü çabayı gösterir. Bunun yanında tercümanlık büromuz bilgilerinizin güvende olması için kendi iç denetim sistemini oluşturarak belgelerinizi güvende tutar. Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tags: Slovence Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul