Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiSoranice Tercüme

Tercüme büromuza başvurarak Soranice tercüme ile ilgili yardım almak istermisiniz?

Soranice ya da bilinen diğer adı ile orta Kürtçe; Hint-Avrupa dil ailesinin bir parçası olan Kuzeybatı Hint-İran grubundan bir dildir. Günümüzde Irak’ın kuzeyinde bulunan Kürt Özerk Bölgesi’nin resmi dili olarak kullanılan Soranice yaşayan dillerden bir tanesi olarak kabul görür. Genellikle Arapça-Farsça alfabesi kullanılarak yazılan bu dil Kürtçe alfabesine geçiş denemeleri yapmıştır. Yazılı kaynağın çok ciddi derecede olduğu Soranice’de tercüme talebi son dönemlerde artış göstermiştir. 
Irak ve İran coğrafyasındaki bireylerin yeminli tercüme ve sözlü tercüme hizmetleri ile aldığı Soranice tercümeyi siz de tercüme büromuza başvurarak alabilirsiniz. 

Soranice Tercüme Hizmetleri

Soranice dili pek çok birey tarafından çok duyulmamış olsa da insanların resmi işlemlerinde veya günlük yaşamlarında çok kullandığı bir dil olarak karşımıza çıkar. Özellikle Irak ve İran coğrafyasına komşu olmamız ve bu bölgelerle yakın ilişkilerimizin bulunması ülke olarak Soranice dilindeki hizmetlere daha yoğun talep göstermemize neden olur. Peki, tercüme büromuz Soranice konusunda ne tür hizmetlerle sizlerin yardımcısı olur?

Yazılı Tercüme: Yazılı tercüme gerek resmi evrak gerekse de bilim, edebiyat, tıp ve web sitesi gibi günlük yaşamda kullanılan alanlarda başvurulan bir hizmettir. Resmi tercümenin çok ciddi olmasından dolayı hatanın kabul görmediği bir alan olması bu tercümede daha çok hassasiyet gösterilmesini şart koşar. Bu anlamda tercüme büromuz yazılı tercüme konusunda daha hassas davranır. 

Sözlü Tercüme: Günlük yaşamda kullanılan dilin tercüme amacıyla başvurulduğu sözlü tercümede temel amaç konuşan kişinin sözlerini anlam bütünlüğünü koruyacak şekilde hedef dile iletmektir. Burada ardıl ve anlık olmak üzere 2 tür tercüme çeşidinden bahsetmek mümkündür.

Soranice Tercümede Yüksek Memnuniyet

Tercüme büromuzdan Soranice tercüme hizmeti aldığınızda yüksek memnuniyet kalitesine ulaşmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Çevirmenlik büromuzla iletişime geçmenizden sonra tercüme hizmetine göre ihtiyacınız kısa sürede karşılanır. Tercümanlarımızın kendi alanlarındaki başarısı ile sizin de en kaliteli hizmeti almanız sağlanır. Müşteri memnuniyetini temel ilkesi sayan tercüme büromuzun hizmetlerinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tags: Soranice Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul