Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiSüryanice Tercüme

Süryanice tercüme; modern Aramice olarak kabul edilen Süryanice dilinden hedef dile veya tam tersi yönde yapılan çeviri hizmetlerini ifade eder. Süryanice; Süryani adı verilen Mezopotamya toplumu tarafından konuşulan bir dildir. Popülasyon olarak oldukça fazla olmasa da günümüzde hala yaşayan dillerden bir tanesi olan Süryanice herhangi bir ülkede resmi dil olarak kullanılmaz.

Süryanice dili özellikle Fırat ve Dicle nehirleri arasında kalan bölgede yoğunlaşmış bir dildir. Ülkemizde Mardin, Urfa ve çevresinde bu dili konuşan bireylere rastlanabildiği gibi Suriye ve Irakta’da Süryanice dilini kullanan bireylerin varlığından söz edilir. Buna ek olarak Avrupa’nın çeşitli bölgelerine dağılmış Süryani toplumu gittikleri yerlerde Süryanice dilini konuşmakta böylelikle de Süryanice tercüme ihtiyacı hissetmektedirler.

Süryanice Tercüme Hizmetleri

Resmi bir dil olmaması nedeniyle tercüme hizmetlerinin belli başlı alanlarda toplandığı Süryanice’de tercüme yapmak nispeten daha zordur. Nitekim Latin harflerinin değil Süryani alfabesinin kullanılması ile yazılan Süryaniceyi okuyup yazabilen tercüman sayısı oldukça sınırlıdır. Peki, Süryanice çeviri yapılırken ne tür hizmetlere ihtiyaç duyulur?

Süryanice çeviride en çok ihtiyaç duyulan hizmet sözlü çeviri hizmetleridir. Konuşma noktasında farklı ve kendine has bir yapısı olan Süryanice tercümanlarca hem ardıl hem de eş zamanlı çeviri ile tercüme edilir. Bunun yanı sıra bazen resmi belgelerde de Süryanice dilinde tercümeye ihtiyaç duyulabilmektedir. Böylesi durumlarda yeminli tercümanlar aracılığı ile bireylerin hizmet talepleri karşılanır. Özellikle Süryanice dili dışında bir dil konuşamayan kimselerin yapacağı resmi başvurularda kullanılan bu hizmeti bizimle iletişime geçerek alabileceğinizi unutmayın!

Süryanice Tercüme Farkını Yaşayın

Süryanice dilinde tercüme ve çevirilere ihtiyaç duyduğunuz anlarda yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek! Süryanice dilini her yönüyle özümsemiş tercümanlarımız aracılığı ile ister yazılı ister sözlü tercüme ihtiyacınızı karşılamayı vaat ediyoruz. Hızlı ve hatasız tercüme hizmetlerimiz kapsamında siz de farkı hissedeceksiniz. Üstelik gizli kalmasını istediğiniz belgelerinize gösterdiğimiz maksimum hassasiyet sayesinde aklınız belgelerinizde olmayacak. Hizmetlerimizden faydalanmak ve Süryanice tercüme ile ilgili aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tags: Süryanice Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul