Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiTayca Tercüme

Tayca tercüme; Tayland bölgesinde yoğunluklu olarak yaşayan ve adına Tay denen halkın konuştuğu dilde yapılan tercümeye verilen isimdir. Tai-Kadai dil ailesinin bir üyesi olan Tayca dünya üzerinde çok yaygın olmasa da hala yaşayan diller arasındadır. Tayland bölgesinde resmi dil olarak kullanılan ve adını buradaki halktan alan Tayca köken olarak Çin bölgesinden gelir. Bazı dil bilimcilere göre Avustralya-Endonezya coğrafyasında doğduğu söylense de yaygın kanı Çin menşeili olduğudur.

Dünyada yaklaşık 25 milyon insanın aktif bir şekilde kullandığı Tayca ülkemizde tercüme konusunda talep gören dillerden bir tanesidir. Kendine has bir alfabesinin de olması ve insanların bu dile çok aşina olmaması Tayca tercüme konusundaki talebi açıklayan en önemli hususlardır.

Tayca Tercüme Hizmetleri

Tayland bölgesinde başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarında kullanılan ve insanların Tayca tercüme hizmetlerini almasına neden olan Tayca dilindeki hizmetlere siz de ihtiyaç duyuyorsanız güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Tayland’da resmi dil olması hasebi ile resmi evrak ve başvurular sırasında ihtiyaç duyabildiğiniz Tayca çeviri hizmeti kapsamında hem yeminli tercüme hem de noter onaylı tercüme alabilirsiniz. Bunun yanı sıra toplantı, konferans ve iş görüşmesi gibi önemli organizasyonlar esnasında sözlü tercüme ihtiyaçlarınızı da bizimle iletişime geçerek çözüme kavuşturabilirsiniz. Gerek ardıl gerekse de simultane tercümede başarısını ispat etmiş tercümanlarımız size Tayca tercüme konusunda kapsamlı hizmetler sunar.

Tayca Tercüme ve Kaliteli Hizmet

Tayland resmi dilinde ihtiyacınız olan tercüme hizmetini almakta zorluk mu yaşıyorsunuz? O halde tercüme büromuzla iletişime geçerek Tayca ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı nasıl kolay bir şekilde karşılayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Resmi evraktan günlük yazışmalara kadar her türlü çeviride sizlerin en büyük yardımcısı olan çeviri büromuz; iki dile hakim pek çok tercümanı ile çeviride fark yaratıyor. Üstelik tercümanlarımız konu bütünlüğü ve dil anlatım özelliklerine maksimum hassasiyet göstererek metinlerin özünü kaybetmemesi noktasında çaba sarf ediyor. Siz de en önemli belge ve yazışmalarınızı güvenilir bir tercüme bürosuna teslim etmek ve Tayca tercüme hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tags: Tayca Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul