Yeminli Tercüme Bürosu olarak 8 farklı şubemizle hizmet vermekteyiz. Fiyat ve bilgi almak için bize ulaşın: Whatsapp Hemen Ara E-Posta

Teknik Çeviri - Teknik Tercüme

Dünya artık dev bir pazar. İthalat ve ihracat ile uğraşıyorsanız artık müşterilerinizi beklemenize gerek yok. İnternet üzerinden hedeflediğiniz müşteri portföyüne ulaşabilirsiniz. Onlarla konuştuktan sonra, toplantınızı yapıp anlaşma yapabilir ve el sıkışırsınız. Bundan sonraki adımlar özellikle ticaret ve üretim sektörlerinde işleri bir sonraki adıma getirmek anlamına geliyor. Yurtdışındaki yeni ortağınızdan aldığınız ürünleri Türkiye pazarına sokmak için teknik çeviri ve teknik tercüme hizmetlerine ihtiyacınız olacak. Teknik çeviri ve tercüme hizmetleri yaptığınız işi yurt dışına veya yurt içinde pazarlama amacıyla sizlere yardımcı olabilir.

Aynı şekilde, geliştirdiğiniz ürünü yurtdışına satmak ve hatta fabrikalarda üretmek için de elinizdeki dökümanları teknik çeviri ve teknik tercüme ile anlaşma yaptığınız yabancı ülkenin diline çevirmeniz gerekiyor. Yazılımdan, tekstile, üretimden, elektroniğe, ağır sanayiden, medikale kadar tüm ithalat ve ihracat işlerinin iki kültür arasında kesintisiz işlenmesi için teknik çeviri ve teknik tercüme önemli bir köprü görevi üstleniyor. 

Acil Tercüme olarak otomotiv, havacılık elektroniği, gemi mühendisliği, makine mühendisliği, uzay teknolojileri, medikal (gereç/donanım), dijital görüntüleme, televizyon, nükleer güç, fizik, sıvı yakıt, su arıtma, bilgisayar programı, el kitabı, inceleme raporu, patent yazısı, proje dokümanı, prosedür, sertifika, teknik makale, teknik resim, tesis, ekipman, kurulum, bakım onarım, sökülüm, garanti belgesi, broşür, makine (makina) etiketleri, teknik belge, uygunluk belgesi, kontrol belgesi, petrol, yapı, mühendislik, hidrolik, optik, elektrik mühendisliği, yapı teknolojisi, inşaat mühendisliği, telekomünikasyon, mobil telefon (gsm), yayın teknolojisi, fen, enerji korunumu, gaz, sanayi, işletim el kitabı, kalite belgesi, kalite raporu, kullanım kılavuzu, odit raporu, yerleştirme projesi, yönetmelik, elektrik elektronik, elektrikli alet, devre, güvenlik, iso belgesi, tse belgesi, kitapçık, teknik doküman, tanıtım kitapçıkları, iş makinası tescil belgesi, izin belgesi, araç muayene, tekstil – tekstilcilik, kooperatif, bilgisayar, kullanma talimatı konularında ve alanlarında teknik tercüme - teknik çeviri hizmeti vermekteyiz.

Neredeyse hemen her sektör ve alanda teknik çeviri hizmeti gerektiği için, bu konuda çalışan uzmanlarımız, farklı kültürleri ve sektörleri tanıyan özel eğitimli kişilerden oluşmaktadır.Bir çok dilde teknik çeviri yapmaktayız. Başta, İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca, Bulgarca, İspanyolca, Portekizce olmak üzere dünyadaki hemen her dilde gönül rahatlığıyla teknik çeviri ve teknik tercüme konularında uzmanlarımızla çalışabilirsiniz.

Teknik Çeviri, yurtdışından gelen ürünleri doğru bir şekilde herhangi bir ülkeye sokmak için teknik çevirisini iyi bilen bir çevirmene ihtiyacınız olacaktır. Hemen hemen her sektörde teknik çeviri hizmeti verilmektedir. Bizde profesyonel ve deneyimli ekiple bu işte hizmet vermekteyiz.