Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiTibetçe Tercüme

Tibetçe tercüme; Tibet bölgesinde konuşulan bir dil olan Tibetçe ile ilgili ihtiyaç duyulan her türlü tercüme hizmetlerine verilen isimdir.

Tibetçe; Çin Halk Cumhuriyeti’ne bağlı özerk bir bölge olan Tibet’te konuşulan bir dildir. Burada resmi bir dil olarak kabul edilen ve Tibetlilerin öz kültürlerini koruma noktasında değer verdikleri Tibetçe; alfabe noktasında da kendine has özellikler taşır. Tibet alfabesi; Limbu, Phags-pa ve Lepça gibi alfabelerle akrabadır. Tibet bölgesinde yaygın olarak kullanılan bu alfabeyi dünyada bilen insan sayısı yaklaşık olarak 6 milyondur. Bu anlamda Tibetçeyi konuşup yazabilen insan sayısının da bu seviyede olduğunu ifade etmek gerekir.

Tibetçenin ciddi bir topluluk tarafından konuşulması ve özerk de olsa bir bölgede resmi dil olarak kabul edilmesi bu dilde tercüme hizmetlerinin talep gören hizmetler olmasına neden olur. Bilhassa Tibetçe alfabesinin oldukça zorlu olması Tibetçe tercümenin talep görmesinde rol oynar.

Tibetçe Tercüme Hizmetleri

Tibetçe tercüme hizmetleri son yıllarda ciddi manada rağbet gören hizmetlerden bir tanesidir. Gerek resmi başvurular esnasında gerekse de basın toplantısı ve iş görüşmelerinde ihtiyaç duyabileceğiniz Tibetçe tercüme ile ilgili taleplerinizi tercüme büromuza ileterek yardım alabilirsiniz.

Resmi evrakınızın Tibetçe dilinden başka bir dile veya başka bir dilden Tibetçeye tercüme edilmesini istediğinizde yeminli tercüme hizmetinden faydalanmanız gerekir. Ancak Tibetçe yeminli tercümede başarılı bir tercüme bürosu bulmanız zor olabilir. Tam da bu anda bizimle iletişime geçerek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sözlü tercüme noktasında da başarılı ve yetenekli tercümanlarımızdan faydalanabileceğinizi unutmamalısınız.

Tibetçe Tercüme’de Güvenilir Hizmet!

Tibetçe tercümede güvenilir ve kaliteli hizmet sunan tercüme büromuzla bütün ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılayabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız; yazılı tercümelerde metinlerin öz itibariyle asıl kaynaktan uzaklaşmamasını önemser. Bunun yanında anlatılmak isteneni doğrudan doğruya anlatarak amaca uygun tercüme gerçekleştirir. Sözlü tercümede de benzer şekilde işinizi kolaylaştıran tercümanlarımız atasözlerinden deyimlere kadar Tibetçe tercüme alanında en zorlu ifadeleri hemen çevirerek size aktarır. Siz de günlük yaşamda Tibetçe tercümeye ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Tags: Tibetçe Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul