Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiTürkmence Tercüme

Türkmence tercüme; Türkmenistan’ın resmi dili olan Türkmence ile ilgili başvurulabilecek hizmetlerdendir. Türkmence veya Türkmen dili; Türkçe ile yakın ilişkileri olan bir dildir. Başta Türkmenistan olmak üzere İran, Afganistan ve Türkiye’de yaşayan halklar tarafından aktif olarak kullanılır. Türkiye Türkçesi ve Azerbaycan Türkçesine yakın özellikler gösteren Türkmence; dünyada 7 milyondan fazla insan tarafından konuşulur.

Türk dil ailesinin Şaz Türkçesi familyasına mensup Oğuz öbeği içinde yer alan Türkmence; 9. Yüzyıldan beri aktif bir şekilde kullanılır. O dönemden şimdiye kadar kullanılan bu dilde gerek yeminli tercüme gerekse de sözlü tercümeden faydalanılır. Türkmenistan’da resmi dil olması sebebiyle yeminli ve yazılı tercüme konusunda ihtiyaç duyulan Türkmenceye; basın toplantıları ve konferans gibi organizasyonlarda da sözlü olarak ihtiyaç duyulur. Siz de ister bir iş görüşmesinde size yardımcı olacak tercümanımız vasıtası ile ister yazılı belgelerinizi Türkmenceye çevirecek tercümanlarımızla Türkmence tercüme konusunda destek alabilirsiniz.

Türkmence Tercüme Hizmetleri

Türkmence dilinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği almak için yapmanız gereken tek şey tercüme büromuzla iletişime geçerek hangi alanda yardım talep ettiğinizi iletmek. Resmi başvurularınızda veya diğer pek çok ihtiyacınız için yeminli tercüme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Alanında kendini kanıtlamış yeminli tercümanlarımızın evrak üzerindeki hatasız işlemleri sayesinde verimli bir hizmet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş görüşmesi, basın toplantısı ve diğer pek çok sözlü organizasyonda Türkmence dilinde yapılacak konuşmaların hedef dile tercümesini talep ettiğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günlük dilden iş görüşmelerinde kullanılan teknik tabirlere kadar Türkmencede geniş bilgi birikimine sahip tercümanlarımız ile sizlere hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Hatasız Türkmence Tercüme

Türkçeye çok yakın bağlarla bağlı olan Türkmencede tercüme hizmeti oldukça önemlidir. Bireylerin nasıl olsa Türkçe değil mi diye yaklaştıkları bu dil Türkçeye yakın olsa da büyük farklılıklar gösterir. Özellikle konuşma dilinde bir hizmet ihtiyacınız olduğunda zorluk yaşayabileceğiniz Türkmence tercüme ile ilgili taleplerinizi bize ileterek işinizi şansa bırakmadan halletmeyi tercih etmelisiniz. Türkmence tercümede hatasız ve kaliteli hizmetler sunan çevirmenlik büromuz sayesinde işinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

Tags: Türkmence Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul