Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiUrduca Tercüme

Urduca tercüme; Pakistan’ın resmi dili olan Urduca’da ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardımı profesyonel bir şekilde karşılamanıza yardımcı olan hizmetlerden bir tanesidir.

Köken olarak 6. Yüzyıldan sonra dönüşmeye başlayan bir dilden türeyen Urduca; Hint-İran dilleri familyasından türemiştir. Günümüzde konuşulan Urduca’nın kökenine bakıldığında Farsaç, Arapça ve Hintçe’nin muhteşem bir karışımı olduğu söylenebilir. Daha çok Hintçe’den etkilenen Urducanın yazı dili Arapça’dır. Toplamda 38 harften oluşan Urduca alfabesinde Arapça harflerin yanı sıra bazı Urdu harfleri olduğunu da vurgulamak gerekir.

Türk kültürünün etkisini çok az da olsa gözlemleyebileceğimiz Urduca’nın Ordu kelimesinden türeyerek ortaya çıktığı ifade edilir. Pakistan ve Hindistan coğrafyasında resmi dil olan ve bu bölgede büyük kalabalıklarca konuşulan Urduca dünyada yaklaşık 70 milyon insan tarafından aktif bir şekilde konuşulur.  Resmi bir dil olmasının yanı sıra neredeyse ülkemiz nüfusuna yakın kalabalıkta insan sayısınca konuşulan bu dilde tercüme hizmetlerinin büyük bir talep gördüğünü söylemek yanlış olmayacaktır.

Urduca Tercüme Hizmetleri

Ülkemiz ile oldukça yakın ilişkileri bulunan Pakistan’ın resmi dili Urducadan başka dillere tercüme hizmetleri son yıllarda büyük bir artış göstermiştir. Özellikle ülkemize öğrenci olarak gelen Pakistanlılarca çok tercih edilen Urduca tercüme hizmetlerini tercüme büromuza başvurarak alabilirsiniz. Peki, tercüme büromuz size hangi alanlarda destek sunar?

Resmi evrak ve başvurular sırasında çok yoğun bir şekilde talep gören Urduca tercüme için hatasız ve kaliteli bir hizmete mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde tercüme büromuzla iletişime geçerek yeminli tercüme ve yazılı tercümeden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Basın toplantısı, iş görüşmesi veya diğer organizasyonlarda tercüme ihtiyacınızı bizimle iletişime geçerek giderebilirsiniz. Hem simultane tercüme hem de ardıl tercüme konusunda sizlere sunduğumuz başarılı hizmetlerle başarılı olmanıza yardımcı oluyoruz.

Urduca Tercüme ve Güvenilir Hizmet

Urduca gibi dünyanın en zor dillerinden bir tanesinde güvenilir ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız tercüme büromuzla iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış tercümanlarla hizmet sunan tercüme büromuz güvenilir hizmet anlayışını temel ilkesi kabul eder. Bu noktada bilgilerinizi korur ve kısa sürede Urduca tercüme hizmeti sunarız.

Tags: Urduca Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul