Yeminli Tercüman Kadrosu İle 72 Dilde Çeviri Hizmeti...
Türkiye'nin her yerine tercüme hizmetiBaksça Tercüme

Baskça, Avrupa’nın en eski dillerinden birisidir. Hatta Avrupa’da konuşulan dillerin hiçbirisi, Baskça kadar eski değildir. Hint kökenli bir dil olduğunu düşünülüyor. Avrupa’da mevcut olan dillerden hiçbirisiyle bir ilişkisinin olmadığı Baskçanın kendisine has bir yapısının olduğunu ifade edebiliriz. Fransa’nın güney kesiminde de konuşulan dilin asıl vatanı ise, İspanya’nın Bask Bölgesi’dir. İspanyada yaygın olan 2. dildir bu yüzden çok olmasada önemli bir yere sahiptir. Baskça tercüme ispanya ile olan ticari ilişkiler konusunda yardımı dokunabilir.

Baskça çeviri hizmeti 

Bu dil, İspanya’da yaygın olan ikinci dildir. Bu nedenle, Avrupa dilleri arasında sayılıyor. Avrupa ve bilhassa İspanya ile gelişen ilişkiler nedeniyle Baskça çeviri hizmetine duyulan ihtiyacın da arttığından söz edilebilir. Bu dilde yazılan her metnin farklı bir dile aktarılması mümkündür. Türkçeye veya İngilizceye en iyi şekilde aktarılabilmesi için uzman çevirmenlerden yardım alınması lazımdır. Dilin kendisine has yapısını çözen, deneyimli ve tecrübeli tercümanlar tarafından yüzde yüz doğru bir çeviri mümkündür. 

Bir çevirinin doğru olması önemlidir. Özellikle hukuki nitelikteki metinlerin doğru şekilde çevirisi çok daha önemli görülebilir. Resmi kurumlara beyan edilecek evrakın uzman kişiler tarafından çevrilmesi lazımdır. Aksi halde, resmi belgedeki yanlışlardan dolayı belgenin reddi veya daha farklı muameleye maruz kalınabilir. Resmi kurumlara sunulacak belgelerin yeminli tercüman tarafından çevrilmesine dikkat edilmelidir. Belgenin resmi kurumca kabul edilebilmesi için yeminli tercüman parafı ve noter tasdikinin olması gerekiyor. 

Baskça çeviri için ne kadar ödemeniz gerekiyor?

Çeviri hizmetleriyle ilgili en çok merak edilen soru, ücretle ilgilidir. Birçok kişi, alacağı tercüme hizmeti sonucunda ne kadar ödeyeceğini merak edebiliyor. Ücretler, yüksek değildir. Ancak ek talepler, çevrilecek metnin türü ve karakter sayısı gibi etkenler ücretlerin değişmesine neden oluyor. Bu Nedenle, sabit bir ücret bedelinden söz edilmesi doğru olmayabilir. Kurumsal çeviri ofisleri, en uygun fiyat üzerinden hızlı ve doğru çeviri imkanı sunuyor bizimle iletişime geçtiğiniz de sizin tercümeniz için uygun olan fiyatı vereceğiz.

Çeviri ihtiyacını doğru kanallardan yardım alarak çözmelisiniz. Tecrübeli olmayan, yabancı dil yeteneği düşük kişilerden alınacak hizmetler sonucunda mağdur olabilirsiniz. Resmi evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirisi zorunludur. Noter kaydı olmayan kişilere resmi evrak çevirisi yaptırmamalısınız. 

Tags: Baskça Tercüme

HEMEN ARAYIN

Acil Tercüme Kadıköy [Göztepe]

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Dilsiz Sokak No.: 1 Kat: 3 Daire: 8 34700
Çemenzar / Kadıköy / İSTANBUL

Acil Tercüme Kadıköy [Çarşı]

Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi, No. 26 Kat 3 Daire 6, 34714 Kadıköy/İstanbul (Giriş Yanyalı Fehmi Lokantasının Sol Tarafındaki Kapı)

Acil Tercüme Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. Meriç Sok. Toyak İş Merkezi D Girişi No.: 2B 24, 34188
Bahçelievler / İstanbul

Acil Tercüme Taksim - [Beyoğlu]

Sıraselviler Cad. No. 3 Cengaver Han Kat: 4 D: 5 Taksim 34433 Beyoğlu/İstanbul

Acil Tercüme Ataşehir Şubesi

Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya 7/1 Kat: 5 D: 34, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Acil Tercüme Bakırköy Şubesi

Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No. 40 Ali Işık İş Hanı Kat 1 Daire 8, 34142
Bakırköy/İstanbul

Acil Tercüme Beylikdüzü-Beykent

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Outlet Park AVM 374/111-112 Kat: 3, 34500 Beykent Büyükçekmece / İstanbul